safet susic

Stranka Demokratske Akcije

3,063 posts in this topic

E ovako da je na svakoj drugoj temi nepisem o SDA pa da ovim ljudima trazim posla da svako malo brisu moje postove evo tema vladajuce stranke pa da vidimo kako oni to rade... Podrzavateli SDA itd... Vase misljenje, sve vezano za SDA pisite ovdje.

Za me u SDA su najveci lopovi u BiH koji su pokrali gdje su god sta imali, koji samo gledaju licni interes a to je da ostanu sto duze na vlasti da sakriju sve lopovluke koje su dosad uradili. Ali hvala bogu njihov broj glasaca se od izbora do izbora smanjuje pa cu nadam se ako bog da zdarvlja u svom zivotu nije vazno kad(makar za 20 godina) ali cu ipak dozivjeti njihov poraz....

Neki smatraju da nije bilo SDA da bi sad bili bog zna gdje da nas mozda nebi nikako ni bilo ali ja et mislim drugacije da njih nije bilo nebi ni doslo do rata...

Recimo da su u OO SDA Cazin mozda i najveci lopovi u BiH, krenes od onog vehabije Hozana pa do Keme(vehabije isto).
Neznam sta su to oni uradili dobro za cazin koga su to zaposlili, Bogu hvala pa imaju ove komunjare(Cigo, Begi) pa su ovu sirotinju pokupili sa ulice omogucili im da sebi zarade egzistenciju za zivot... A naprootiv OO SDA Cazin je npr radnicima cistoce uskratila 12 mjeseci plate da bi mogli sebe reklamirat kroz predizborne kampanje. Jadni ti radnici na cesti, neka im je bog na pomoci! Iz dana u dan imamo sve vise sirotinje koja umire od gladi a u nas nacelnik pravi predbajramsku festu i ulaze 30 000 km.
OO SDA Cazin nam je unistio haman pa sve sportske aktivnosti u Cazinu, sve sto smo nekad imali od Nogometa, Rukometa, Kosarke sad mozemo samo sanjati da bi moglo biti kao nekad.
Na celu tih sportski klubova moraju biti SDA-ovci kao npr u Karate klubovima u kojima su na celu Sead Puskar( Njemu svaka cast) ali onaj kreten Basagic koji je ujedno i predsjednik sportskog saveza. Pa npr u TOP STENSU je takodjer SDA, kao i u Tekvan do klubovima Tigar i Bosna Demo. Znaci moras biti SDA da bi ti opstina pomogla da opstanes!
Ali et hvala bogu FK Krajina je izgurala polusezonu sa 20 000 km iz opstinsko bud

0

E

Za me u SDA su najveci lopovi u BiH koji su pokrali gdje su god sta imali, koji samo gledaju licni interes a to je da ostanu sto duze na vlasti da sakriju sve lopovluke koje su dosad uradili. Ali hvala bogu njihov broj glasaca se od izbora do izbora smanjuje pa cu nadam se ako bog da zdarvlja u svom zivotu nije vazno kad(makar za 20 godina) ali cu ipak dozivjeti njihov poraz....

Po tvome pisanju se vidi da si teski FIKRETOVAC,i protivnik Bosne.

Neki smatraju da nije bilo SDA da bi sad bili bog zna gdje da nas mozda nebi nikako ni bilo ali ja et mislim drugacije da njih nije bilo nebi ni doslo do rata...

Ja se sa ovim slazem. Izetbegovic i SDA su krivi za rat jer su se borili za Islamsku drzavu. Da se je Izetbegovic borio za srpsku Bosnu kao tvoj TODOR rata nebi bilo ali danas bi Bosna bila cetnicka tvorevina.

A naprootiv OO SDA Cazin je npr radnicima cistoce uskratila 12 mjeseci plate da bi mogli sebe reklamirat kroz predizborne kampanje. Jadni ti radnici na cesti, neka im je bog na pomoci! Iz dana u dan imamo sve vise sirotinje koja umire od gladi a u nas nacelnik pravi predbajramsku festu i ulaze 30 000 km.

Tebi smeta pred bajramska festa. Da je Ogresevic potrosio pare za proslavu 29. novembra to tebi nebi smetalo.

Ti se nadas da ce SDA nestati jednog dana. SDA ce nadziviti DNZ i sve vas Fikretovce. Cim Fikret umre DNZ ce nestati.
0

Po tvome pisanju se vidi da si teski FIKRETOVAC,i protivnik Bosne.
Neki smatraju da nije bilo SDA da bi sad bili bog zna gdje da nas mozda nebi nikako ni bilo ali ja et mislim drugacije da njih
0

0

Kako je to drug snake uvidio, opet imamo klasi

0

Kako je to drug snake uvidio, opet imamo klasi
0

SVE KOJI SU IZBRANI TREBA PODRZATI IPAK JE TO VOLJA VECINE ALI SDA IMA OKO 1/3 GLASOVA PA TO I NIJE VECINA
VLAST NE TREBA BOJKOTOVATI ALI TREBA TRAZITI ODGOVORNOST OD POJEDINACA KOJI NAD SVAKO MALO ZAMIJENU SA POLNIM ORGANOM PA MALO DRK DRK
AL STA CES TAKO JE TO KAD IS VLAST HAHA STO KAZE KEMO CRKNITE PUKNITE

0

SVE KOJI SU IZBRANI TREBA PODRZATI IPAK JE TO VOLJA VECINE ALI SDA IMA OKO 1/3 GLASOVA PA TO I NIJE VECINA
VLAST NE TREBA BOJKOTOVATI ALI TREBA TRAZITI ODGOVORNOST OD POJEDINACA KOJI NAD SVAKO MALO ZAMIJENU SA POLNIM ORGANOM PA MALO DRK DRK

<{POST_SNAPBACK}>

Da te ne znam pomislio bih da si Tihijev igra
0

<{POST_SNAPBACK}>

Sta veli
0

Sta veli
0

ma jasno nda nas natezu zato vlsat sluzi al nismam ja ni tihicev ni lagumdzin a bome ni harisov igrac vec kazem sta mislim nekad kroz zajebanciju anekad ozbiljno ako nekog kad uvrijedim nek mi odmah kaze da trazim hallal a ako se neko nadje uvrijedjen a nisam ga imenovo onda ima problem sa identitetom hahahahah
kako je alaga prije govorio SDA demokratijaa
pa za be i haaa
0

Ljudi nemojte da ikoga napadamo bez argumenata, to je subjektivno.

Hajmo se poku

0

<{POST_SNAPBACK}>

Ma vecina...Ima slucajeva sidju one nane i zamole nekog da glasa za njih jer nevide.I znate kako tece dijalog izmedju nane i osobe koja mjesto nje glasa? Majko za koga ces? De sine za Alju moga.. A Alija umro ima 3 godine :blink: (automatski je majka za SDA) i tako jos deset majki dvadeset... i sta se desi? EH to sto se desi SDA uvijek pobijedi, narod nezadovoljan.
A ima ljudi koji ne izlaze na izbore a kukaju zbog vlasti kazu da glas njega kao pojedinca nemoze utjecat moze i tekako koliko je tih sto imaju isto misljenje da svi izadju sigurno bi nesto promijenili. Zato ja dok napuni 18 idem glasat :D
0

Ovde je Susic u pravu ma kako ti mislio , odgovori cojku fino a ne napadaj ga odmah.

Nesto nestima nije ni meni primilo citat kako treba :D
0

svak sebi stvara mjesto u drustvu pa tako i jedna politicka partija. dao bog da su ovi iz sda bili tako azurni u svom poslu i tako dosljedni sebi pa mi imamo sad o cemu raspravljat. a svi bi voljeli da su bili koliko toliko ispravni i da mi samo dobre stvari ovdje iznosimo, ali kasno se je.... kajati.

ono sto ja zamjeram sda kao politickoj partiji je to sto su sebi dali nekakvo pravo na vjeru i sto samim tim tu vjeru zloupotrebljavaju. danas kad svjetsko drustvo ide ka ujedinjavanju oni su se nasli da nas dijele, jer ako nisu u sda odmah si komunjara,nevjernik, autonomas i sl. ali da je samo ovo sve od njihove negativnosti sve bi bilo savrseno. na vlasti su 15. god i sta imamo sve vecu nezaposlenost, siromastvo i kriminal. milijoni dolara su osli poslije rata u bih za pomoc u razvoju i veliki dio tog novca je bestragom zavrsio? niko to ne istrazuje. ali oni su ispravni, svi drugi su pogresni. epa imaju na djelu svu svoju ispravnost a mi ostali cekat cemo svoju priliku u nekom drugom zivotu,

0

po cemu je bolji sdp ? sto druguju sa dodikom ? ili ajanovic, zabih ili neki drugi evo sad se vidi kakvi su svi, ljudi, rusija vam je najbolja alternativa, pokupitte cebadi, votke imate tamo, bice vam toplo i udrite :)

0

Meni samo nikako nije jasno da ak' nisi za SDA mozes biti svrstan u tri slijedece kategorije: CETNIK, KOMUNJARA ili AUTONOMAS... pa j*** mu mater je l' moguce da nema i neke normalne opcije koji gledaju stvari objektivnije i realnije....
nego cim si spomenuo sda ne valja odmah si zavrsio u jednoj od nabrojanih skupina.... a to sto su visokopozicionirani celnici sda isti oni koji su nosali crvene knjizice i hvalili se sa njima, ali naravno oni koji nisu za njih, i koji nikad nisu vidjeli knjizicu saveza komunista su odmah po defaultu komunjare....

0

Safete, po tvom pisanju se vidi da si teski Fikretovac i protivnik Bosne.
      Lopvi se kriju u svim strankama koje su na vlasti. Kad DNZ bude na vlasti
      onda ce oni biti lopovi.

Neki smatraju da nije bilo SDA da bi sad bili bog zna gdje da nas mozda nebi nikako ni bilo ali ja et mislim drugacije da njih  nije bilo nebi ni doslo do rata...
      Da nije bilo SDA mi bi nestali jos 1995. Ja se stobom slazem da je SDA  kriva
      za rat jer su se borili za islamsku drzavu. Da su se borili za pravoslavnu
      drzavu kao Fikret Abdic do rata nebi doslo. Ali mi bi danas imali cetnicku
      Bosnu. Fikret i njegovu ljudi su bili spremni proihvatiti cerilicu, srpski jezik,
      i cetnistvo samo da se ne ratuje. ali treba znati da je mir pod svaku cjenu gori
      nego rat.

Recimo da su u OO SDA Cazin mozda i najveci lopovi u BiH, krenes od onog vehabije Hozana pa do Keme(vehabije isto).

Sad tebi smeta Hozan i Kemo. A zasto tebi ne smeta Jovan ,Ratko
          Radovan i Todor.
Iz dana u dan imamo sve vise sirotinje koja umire od gladi a u nas nacelnik pravi predbajramsku festu i ulaze 30 000 km.

Sad tebi smeta pred bajramska festa. Da je ogresevic potrosijo pare za
          proslavu 29 . novembra to tebi nebi smetalo.

OO SDA Cazin nam je unistio haman pa sve sportske aktivnosti u Cazinu, sve sto smo nekad imali od Nogometa, Rukometa, Kosarke sad mozemo samo sanjati da bi moglo biti kao nekad.
Na celu tih sportski klubova moraju biti SDA-ovci kao npr u Karate klubovima u kojima su na celu Sead Puskar( Njemu svaka cast) ali onaj kreten Basagic koji je ujedno i predsjednik sportskog saveza. Pa npr u TOP STENSU je takodjer SDA, kao i u Tekvan do klubovima Tigar i Bosna Demo. Znaci moras biti SDA da bi ti opstina pomogla da opstanes!
Ali et hvala bogu FK Krajina je izgurala polusezonu sa 20 000 km iz opstinsko bud
0

Meni samo nikako nije jasno da ak' nisi za SDA mozes biti svrstan u tri slijedece kategorije: CETNIK, KOMUNJARA ili AUTONOMAS... pa j*** mu mater je l' moguce da nema i neke normalne opcije koji gledaju stvari objektivnije i realnije....
nego cim si spomenuo sda ne valja odmah si zavrsio u jednoj od nabrojanih skupina.... a to sto su visokopozicionirani celnici sda isti oni koji su nosali crvene knjizice i hvalili se sa njima, ali naravno oni koji nisu za njih, i koji nikad nisu vidjeli knjizicu saveza komunista su odmah po defaultu komunjare....

<{POST_SNAPBACK}>

J*bi ga Incubus uzeli sebi Bozije pravo da sortiraju ljude kako oni zele..Problem ti je kod nas
0

E ovako da je na svakoj drugoj temi nepisem o SDA pa da ovim ljudima trazim posla da svako malo brisu moje postove evo tema vladajuce stranke pa da vidimo kako oni to rade... Podrzavateli SDA itd... Vase misljenje, sve vezano za SDA pisite ovdje.

Neki smatraju da nije bilo SDA da bi sad bili bog zna gdje da nas mozda nebi nikako ni bilo ali ja et mislim drugacije da njih
0

<{POST_SNAPBACK}>

jes jes, eto, ja nisam SDA i s susic mi rece da sam komunjara. Sram li ga bilo :)
0

Clark Gable, jel to samo SDP druguje sa Dodikom ili smo malo selektivni u pam

0

hajd da krenemo redom... tj. da pocnemo pobijati tvoje lazi:

Ko je Hozan a ko Kemo? -ako mislis na mene, na zalost nisam clan SDA a jos nisam ni vehabija... mada, radije bih bio vehabija neg komunjara :)  ;)

u Cazinu od gladi nije niko ziv umro od kraja rata.

<{POST_SNAPBACK}>

Za moj pojam vehabije i komunjare ti do
0

u Cazinu od gladi nije niko ziv umro od kraja rata.

------------------------------

Meni je ovo simpaticno zbog semantike.
0

Da, Kemin stil me podsje

0

• Trenutno Pregleda   0 članova

No registered users viewing this page.

• Obavijesti

• makcode

FORUM JE READ ONLY

02/29/2016

Poštovani članovi foruma,  zbog radova na forumu on je do daljnjeg samo za čitanje.    cazin.NET team