Sign in to follow this  
Followers 0
analiticarka

A Kozmetika,ljepota I Zdravlje..??

12 posts in this topic

Mislim da bi bilo super kad bi ubacili forum Kozmetika,ljepota,zdravlje.. .Imamo sve al' eto meni je malo krnjaVo..moglo bi se tu bas fino diskutovati.Jako opsirnog i zanimljivog kao i korisnog sadrzaja moglo bi se nac'..
Eto toliko od mene,nadam se da ce se vecina sloziti.

0

Zar to ne moze upast pod temu
Ljubav, Zivot, Sex ?

kozmetika je vezana za ljubav, za zdravlje i za sex
ljepota bom isto zato
a ako nismo zdravi ebes ovo ostalo :)

ali, hajd

da vidimo sta ostali kazu za otvaranje tog podforuma, jer ako se otvori ibude prazan, onda samo samo gresku napravili.

0

ideja nije losa al cisto sumnjam da bi nesto bilo od toga...pa ipak...kako kaze vecina nek bude :)

0

pa vjerovatno bi uglavnom cure pisale na forumu,,znate..kozmetika i stuff ali eto vidjecemo reakciju ostalih forumasa/ica.....Isto tako,sto kaze Ibro,ne bi bilo bas fora kad bi se slozili a na kraju da bude prazno.Meni bi to bilo fuj drago ako bi bilo nesto od ovog..

0

Pa ideja nije losa,ali kao sto rece drug Ibro,pa moze to pod temu Ljubav,Zivot & Sex.,zar ne? ;) Vec ima par slicnih temi tamo..

0

slazem se sa vama,al ipak tema bar zdravlej bih trebala zasebno pa sad vidjet cemo :huh:

0

al sacekajmo malo dok se raja vrati pa nas bude vise tako cemo jedino vidjet hoce ta tema bit aktivna il ne,jer ako je stavimo sad bit ce kao i sa ostalim ako ne i jos zapustenija jer raja jos ne dolazi na forum kao prije zbog ljeta :)
tamo na zimu hehehhe da je postavimo :D

0

adem i ja posto smo ovako gadni mislim da nebi pod tu temu nist amogli pisati....

cojk koji je ruzan ne moze ga niejdna sminka uljepsati hehehehhe

zene se jos trude uljepsati sminkom al manje vise,ispanu rugobe na kraju :D

0

adem i ja posto smo ovako gadni mislim da nebi pod tu temu nist amogli pisati....

cojk koji je ruzan ne moze ga niejdna sminka uljepsati hehehehhe

zene se jos trude uljepsati sminkom  al manje vise,ispanu rugobe na kraju :D

<{POST_SNAPBACK}>

mislis na adama abdagica?? :blink::D ..okI valjda si i sam uocio gresku aL sve je uredu,uslijedila je ispravka,,hehehe :)

P.S Ovo nije bilo chat..ne,nikako! :lol:
0

Nego, auslanderka je dobro predlozila.

sacekamo lagano zimu kad se najmanje izlazi iz kuce, kad se samo foruma, otvorimo t, i ako ne uspije onda fino preslozimo sve na ljubav, zivot sex i mirna bosna.

p.s. nema chatanja

0

ma mora biti nesto od toga,materijal nije problem.al et bom poslije ramazan i bajrama treba se bacit na posao.. bice to super,garantujem. ;)

0

Sign in to follow this  
Followers 0

• Trenutno Pregleda   0 članova

No registered users viewing this page.

• Obavijesti

• makcode

FORUM JE READ ONLY

02/29/2016

Poštovani članovi foruma,  zbog radova na forumu on je do daljnjeg samo za čitanje.    cazin.NET team