Sign in to follow this  
Followers 0
manipulator

IPTV za ljude u dijaspori

6 posts in this topic

Postovani!

Za ljude u dijaspori koji zele gledati programe sa balkana /Bosanski,Hrvatski,Srpski,Albanski,Makedonski),naravno tu su i sport programi oko 60 kanala, dokumentaarci itd.

Ukupno oko 290 programa.Javite se za test na 48 sati pa isprobajte,tu smo da vam omogucimo da mozete gledati svoje omiljene kanale u dijaspori.

web stranica Next Tvhttps://www.next-tv.ml

0

Spisak kanala? HD?

0

Isprobao. Nije lose. Mada ja koristim Baja TV. Jeftiniji je :)

Ne znam koliko je pouzdana uplata na duzi vremenski period jer ne uplacujes nekoj firmi, tako da nikad nisi siguran da li ce te ovdje na nexttv neko izlevatiti.

0

Na žalost, taj rizik uvijek postoji.

Kakav je kvalitet streama? Je li HD, "ledi" li se slika, od tih hebet kanala, koliko ih je zaista standardnih (kao veliki nacionalni kanali iz BiH, Cro i Srb), apsolutno me ne interesuju, kanali kao Palma, Duga, Slon;Jabuka, Glas Plava i ostale lokalne "televizije".

Dakle kanali kao bhrt1, Hayat, Face, HRT, RTS, RTL, Nova, Prva, ne moraš nabrajati samo ima/nema/djelimično, dalje ću da skontam.

0

Ja sam juce probao i samo ledi i pola kanala ne rade,a imam 100mb i to u neamckoj znaci nema sta nije dobar ima i jeftiniji..

0

Ljudi ne razumiju da nema veze brzina interneta sa radom liste,tj ima,trebas imati najmanje 4 mbita da radi.

Imam prijatelja kojem na 120mbita lista koci a drugome na 4 mbita radi perfektno.Ljudi koji ne znaju izvale tako glupost e ja imam 100 mbita i lista mi steka,nevalja lista.A kako onda drugim 1400 korisnika ne steka? dajte budite realni,svaki internet provajder ima svoje protokole i kod svakoga lista drugacije radi.

Zato se i daje test da korisnik isproba na 48 sati da vidi kao prvo jel mu izbor kanala pase i dali mu lista radi dobro bez bufferinga.

Pricamo o pouzdanosti? U redu slazem se,danas ima dosta prevaranata koji pokupe pare i ugase liste. E pa mi tako ne radimo. Server je moj,kanali su moji i panel tako da onaj tko se boji ili ima neku sumnju neka uzima mjesec za mjesec tako je siguran i ako izgubi novac izgubit ce 7 eura.

Ja kad sam bio korisnik sam isto tako uzeo i uplatio 85 eura za godinsju listu i nakon 2 mjeseca lista stala a vlasnik mi se vise nije nikada javio,propale pare..

Zato sam se potrudio da ja sam ovo sve napravim i da pruzim ljudima uslugu koju mogu da gledaju onoliko na koliko plate.

Baja tv 5 eurta mjesec,ok,kad bude neka bitnija utakmica javi mi se onda da cujem koliko puta ti je link pukao.

Moja lista je bolja od Bajine,pogotovo kvaliteta slike,tko ne vjeruje neka testira i jednu i drugu.

IPTV listu programa mozete gledati na slijedećim uređajima:

►Smart tv-u (Samsung i LG putem aplikacije Smartiptv ili SSIPTV), 
►Enigma2 resiveri
►mag resiveri 
►PC ili laptop
►mobitel i tablet
►dreambox uredjaji
►svi android uređaji

Sve informacije, pitanja i test listu na 48 sati mozete zatraziti na e-mail ili putem web stranice:

►►►►►► 
[email protected]◄◄◄◄◄◄◄

web stranica►►►►► 
http://www.next-tv.ml/ ◄◄◄◄◄◄

Edited by manipulator
0

Sign in to follow this  
Followers 0

• Trenutno Pregleda   0 članova

No registered users viewing this page.

• Obavijesti

• makcode

FORUM JE READ ONLY

02/29/2016

Poštovani članovi foruma,  zbog radova na forumu on je do daljnjeg samo za čitanje.    cazin.NET team