Sign in to follow this  
Followers 0
Harriess666

KUCE DUHOVA

70 posts in this topic

Ja sam mislio da cete vi ko ekskurzija ici.. :D

Svi junaci nikom ponikose pa u crnu zemlju pogledase :D
0

Eto te kuce u Todorovu

[img]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/230260_197099200334273_100001025848184_567785_5187396_n.jpg[/img]
[img]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/230260_197099203667606_100001025848184_567786_3338815_n.jpg[/img]
[img]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/230260_197099210334272_100001025848184_567788_2830592_n.jpg[/img]
[img]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/230260_197099207000939_100001025848184_567787_7103601_n.jpg[/img]
0

Vidis malo je to neugodno jer je kuca sama u toj šumici, i onda sam sebi stvoris jos vecu paniku i nervozu. Izgledom je sasvim uredu,jedino sto je meni tu strasno jeste to DNZ! :S
0

evo ljudi o tim stvarima detaljno pojašnjeno

http://n-um.com/?q=node/3334
0

Ma morat cemo mi otici to da pogledamo izbliza,hmmm :icon_biggrin: Ajmo opet ta ekskurzija al sad zaozbiljno,jel bi sad neko zelio ici??? :ap:
0

[quote name='AzraiLL' timestamp='1308915254' post='431226']
Ma morat cemo mi otici to da pogledamo izbliza,hmmm :icon_biggrin: Ajmo opet ta ekskurzija al sad zaozbiljno,jel bi sad neko zelio ici??? :ap:
[/quote]

Ja sam uvijek ZA!
Samo javi.
0

sto se tice te kuce duhova u todorovu skoro sam saznao iskreno receno u maju sam slucajno prolazio tuda istinito bio sam zalutao upravo sam se bio popeo na jedno malo brdo i lijepa kuca na samoj krivini je bila bio je vec pao mrak tu pred jednom kucom je sijedio jedan covijek ja sam ga upitao kuda se ide za pivnice on mi je lijepo obijasnio kome god sam ispricao taj slucaj svi su mi kazali da sam bas pred tu kucu duhova upitao i da je nemoguce da tu ikoga ima jer niko tu navece ne smije ici pa me je sad to interesovalo pa sam trazio ovu stranicu da vidim jeli bas to sto se prica o toj kuci duhova
0

odes ponovo da se uvjeris covjece ;) :D
gospode boze...

ja se sjecma prici koji je moj did meni prico iz 2. svjetskog rata..
0

[quote name='senadsana' timestamp='1314348051' post='438291']
sto se tice te kuce duhova u todorovu skoro sam saznao iskreno receno u maju sam slucajno prolazio tuda istinito bio sam zalutao upravo sam se bio popeo na jedno malo brdo i lijepa kuca na samoj krivini je bila bio je vec pao mrak tu pred jednom kucom je sijedio jedan covijek ja sam ga upitao kuda se ide za pivnice on mi je lijepo obijasnio kome god sam ispricao taj slucaj svi su mi kazali da sam bas pred tu kucu duhova upitao i da je nemoguce da tu ikoga ima jer niko tu navece ne smije ici pa me je sad to interesovalo pa sam trazio ovu stranicu da vidim jeli bas to sto se prica o toj kuci duhova
[/quote]

Ta kuća duhova, je jedno vrijeme u ratu bila kao baza boraca 5.Korpusa, oko 2 mjeseca su ljudi tu spavali, niko nikvih duhova niti je vidio niti primjetio ................ :D Edited by Ciklama
0

[quote name='Ciklama' timestamp='1314563320' post='438634']

Ta kuća duhova, je jedno vrijeme u ratu bila kao baza boraca 5.Korpusa, oko 2 mjeseca su ljudi tu spavali, niko nikvih duhova niti je vidio niti primjetio ................ :D
[/quote]

more biti da su i duhove istjerali :)
0

Kuca ko kuca, nista cudno na njoj niti oko nje...
- Evo i slika
0

Hey,kako ja ne vidi ovo ?

Znam ja jedno mjesto za oni koji vole da im Srce malo brze kuca.

Garantujem da ce to biti jedan dobar Adrenalin-kik.

Gore u Selu Vilica kod Mutnika na jednom brdu,ima jedno mjesto svano stara Dzamija.Ko je odmah

pokraj Mezaluka ali ta Dzamija ne stoji vise,nego postoje samo njeni fundamente.

Do to mjesto mozete samo pjesce doci,i ima jedan teski ugao.

Najbolje vreme za taj zadrzaj tamo je izmedju 23:00 i 01:00 H po ponoc.

Sta ce te tamo doziviti to je nedifirano,nego morate biti direktno tamo. It`s scary

0

Išli smo mi baš na to prije godinu ili dvije i ovaj jedan kolega sto je sjedio nazad otvori polako prozor i pokuca ovome vozacu na staklu ahahahaha, lik se sasroa xD

0

Mozda se na isti glupi nacin zezancije desila ta saobracajna nestreca na rajaku.? Edited by Remzudin
0

Glupsone jedan.

0

u pravu si

sad sam citao,da je covjek dobio infarkt u autu

0

Zanimljiva tema haha, predlažem film paranormal activity i Jinn :D

0

23 sati , silvija said:

Zanimljiva tema haha, predlažem film paranormal activity i Jinn :D

*ebo te film, ! nije nista interesantnije od realne istine

0

a de ti Silvija mi reci,zasto nema nikakve Reportage erMagazinu o meni ????

nisam li ja nikakvo zanimljivost ?

0

Sign in to follow this  
Followers 0

• Trenutno Pregleda   0 članova

No registered users viewing this page.

• Obavijesti

• makcode

FORUM JE READ ONLY

02/29/2016

Poštovani članovi foruma,  zbog radova na forumu on je do daljnjeg samo za čitanje.    cazin.NET team