Sign in to follow this  
Followers 0
Harriess666

KUCE DUHOVA

70 posts in this topic

Vjerujete li u takve price o [b][color="#8B0000"]KUCAMA DUHOVA i jeste li ikoju posjetili?[/color][/b]

Posto smo ja i drustvo gledali dosta horror filmova pa smo se jednom odlucili posjetiti kucu duhova u
TODOROVU :huh: ima i snimak ali ga trenutno nemam sa sobom da ga vidite hmmmm uglavnom nazalost nista se
nije desilo, samo smo hodali oko kuce u gluho doba noci a nismo mogli uci jer je bila sva zakovana daskama....

Kome smo god to ispricali svi kazu da nismo normalni jer navodno ni sami mjestani ne smiju tuda prolaziti po noci
jer zaista tako nesto postoji... zar smo ja i moje drstvo bili sretnici ili peh pa se nista nije desilo ;)

cuo sam da postoji jos par takvih kuca u Cazinu... na Gnjilavcu jedna i kod bolnice <_<

Prica je isto bila i za tu kucu na Gnjilavcu da je izgradjena na nekakvim mezarlucima. Nakon zavrsetka kao
vlasnici nisu htjeli spavati u njoj jer se desavale cudne stvari. Onda su navodno neku ljudi isli u tu kucu
"da sad ne navodim imena" i kao oni ce tu meziti i pit.... medjutim u neko doba noci su ljudi poiskakali kroz prozore
bjezeci od straha iz te kuce :unsure:

Jeste li vi culi kakvu pricu na ovu temu i koja su vasa misljenja:)
0

Ja sam par puta na jednim mjestima istra
0

Koliko sam cuo nisu dobra iskustva bas piti kafu s njima heheheheh

evo ljudi su pili alkoholu i mezili pa su bjezali ko muhe bez glava kroz prozore hehehe
0

ja sam cuo za tu kucu u todorovu neke hodze isli uciti i kad je pocelo neko lupanje zvecanje pobjegli iz kuce ..... i mene fkt zanima .... :o
0

Negdje ima neka kuce, kao vrata se otvarajo, lonci padaju ... :) Dje je to, da napravim hotel tudi :lol:
0

[quote name='VIZIOS' post='299235' date='07.01.2009, 17:01']Negdje ima neka kuce, kao vrata se otvarajo, lonci padaju ... :) Dje je to, da napravim hotel tudi :lol:[/quote]

pa to je ta kuca u todorovu :D :D ... al vele sa tavana se cuje niko nema hrabrosti da se popenje :D :D ....
0

[quote name='FaRuK' post='299246' date='07.01.2009, 16:31']pa to je ta kuca u todorovu :D :D ... al vele sa tavana se cuje niko nema hrabrosti da se popenje :D :D ....[/quote]

pa dajul ljudi da se udje u tu kucu

jesil za to da se ide? hehe
0

[quote name='FaRuK' post='299233' date='07.01.2009, 15:51']ja sam cuo za tu kucu u todorovu neke hodze isli uciti i kad je pocelo neko lupanje zvecanje pobjegli iz kuce ..... i mene fkt zanima .... :o[/quote]

[quote name='VIZIOS' post='299247' date='07.01.2009, 16:34']pa dajul ljudi da se udje u tu kucu

jesil za to da se ide? hehe[/quote]

[color="#2E8B57"][b]EVO PRICE KOJU SMO JA I DRUSTVO SAZNALI [/b][/color]

Tokom rata tu je bila blizu linija izmedju 5. KORPUSA i Autonomije. Navodno ta je kuca bila komanda 5.KORPUSA i u jednoj od soba
su napravili kao mali zatvor. U tom zatvoru su drzali par pripadnika Autonomije zarobljene tokom borbi....

Navodono Autonomasi su jednog dana bili napravili akciju i tako da su probili nase linije, iz te kuce KOMANDE su se nasi svi povukli
medjutim ostali su ti zarobljenici. U tom napadu su Autonomasi ispalili granatu koja je direkt udarila u tu sobu i pobila sve sto je bilo u njoj.

Nedaleko je KORPUS formirao linije tako da se akcija zaustavila i fakticki ta KUCA je bila izmedju dvije linije. Niko nije mogao
doci i pokupiti te mrtve te ih sahraniti, pitanje jesu li i bili svi poginuli ili su umrli od rana. Izgleda da su oni i tu istruli i svasta...... :o

Ja poznajem 3 covjeka koji su bili vojnici 5. KORUSA (dvojica specijalci) KAZU da su se cudne stvari desavale oko te kuce i u njoj...
[color="#FF0000"][b]Eh sad se vi zapitajte kad vojska imala strah od toga onda mozete misliti koliko je sati...
Mjestani su isto govorili da nitko od njih nesmije tuda proci navece jer se jako boje....[/b][/color]

Eh to su nama sve ljudi kasnije ispricali nakon sto smo ja i drustvo bili pored te kuce jednu noc... Ja se onda upitam nedaj boze sta da se nest odesilo
i u onom mraku ja mislim da bi crko....

MI smo samo oko kuce hodali a nismo mogli u nju jer je sve daskama zakovano... Moglo bi se provuci kroz jedan prolaz unutra ali bi se morala
jedna daska izvaliti... ima jos jedan prolaz a to je kad sidjete ispod kuce ima graza i velika metalna vrata.... Ta vrata imaju velike prolaze vise sebe
morali bi nekako penjati i spustiti se kroz te prolaze u kucu.... :unsure:

Eh haj imaj muda pa se spusti a da nesto unutra bude kako ces nazad ? :unsure:

Vjerujte da su po toj kuce jos i dana danas rupe od granata i NACRTANI DUHOVI

Ja vis neisao tamo a vama puno srece momci
0

za 3 sedmice idem za cazin i idem xtra u todorovo i snimam na cam pa postavim :D :D ....
0

Samo da vam kazem decki da tu fkt nema mjesta za zafrkanciju to je vrlo ozbiljna stvar,a vi bom radite sta vam volja
0

[quote name='FaRuK' post='299447' date='08.01.2009, 00:46']za 3 sedmice idem za cazin i idem xtra u todorovo i snimam na cam pa postavim :D :D ....[/quote]

ja cu na ljeto u bosnu ccc
0

[quote name='hacy' post='299450' date='08.01.2009, 00:55']Samo da vam kazem decki da tu fkt nema mjesta za zafrkanciju to je vrlo ozbiljna stvar,a vi bom radite sta vam volja[/quote]

HACI kazi ti njima.....

Ja decki bi vas odveo tamo ali nebi odgovarao ni za jednog a lako je moguce da neki od vas

1)NASTRADA
2)Da se nesto desi pa da posjedite od strah dok ste tako mladi
3)Da udje sta u vas pa da vas moram voditi hodzi nedaj boze
0

nebi ja tu brete nikad i
0

[quote name='CAZINJANIN' post='299459' date='08.01.2009, 02:16']nebi ja tu brete nikad i
0

[color="#FF0000"][b]IMA LI ZAINTERESOVANIH DA SE POJESTI KUCA DUHOVA U FULL OPREMI [/b][/color]
:o
0

[quote name='Harriess666' post='299463' date='08.01.2009, 02:34'][color="#ff0000"][b]IMA LI ZAINTERESOVANIH DA SE POJESTI KUCA DUHOVA U FULL OPREMI [/b][/color]
:o[/quote]

Jesam ja, de me add na msn

perviz.manuel at gmail.com

Ja zajebo msn[b] hotmail.com[/b] je na kraju :lol:
0

[quote name='Harriess666' post='299463' date='08.01.2009, 02:34'][color="#FF0000"][b]IMA LI ZAINTERESOVANIH DA SE POJESTI KUCA DUHOVA U FULL OPREMI [/b][/color]
:o[/quote]

Ma daj ljudi ka
0

Također zainteresovan, prilika da ubijem manuela pa da ka
0

[quote name='Harriess666' post='299178' date='07.01.2009, 13:24']Koliko sam cuo nisu dobra iskustva bas piti kafu s njima heheheheh

evo ljudi su pili alkoholu i mezili pa su bjezali ko muhe bez glava kroz prozore hehehe[/quote]

Koji to ljudi??
Koliko ja znam da su dovodili nekakve hodze ma gnjilavac, i da su hodze pobjegle! Narod prica, a tim pricama i ponekim crnim mastama nikad kraja! Kuca nije na mezarima napravljena, nego je taj gazda prije smrti tu zemlju bio dao za mezare dzematu, i njegova kcerka je to preuzela i napravila kucu navodno! Opustite se! Ja licno nevjerujem u to da duhovii da sebi izaberu neku kucu extra! Oni su svugdje oko nas! I mogu nas sad pa sad rastrgati ako to zele!
Nezabadajte nos jde vam nij e mjesto!
0

Ja vala kad se naduvam, vjerujem i u crvene slonove.. kamol u duhove..
No, salu na stranu, ono iskreno ja nebi smio otic sam u tu kucu u neko doba ponoci, jbga priznam , nema tih para da me ko navuce...
Bi mozda kad bi se odvalio daska kamen, sa vutrom :D
0

Ma daj samo se vi igrajte,.,, Pa da nebi svi kod hod
0

Igrate se sa necim a vasa moc i snaga ne moze doseci taj nivo (u slucaju da se nesto desi) = nemocni ste ;) Tu nije, ko ima muda, a ko nema, nego koliko razmisljas svojom glavom ;)
0

Sto se tice te kuce na gnjilavcu, bile su razno razne price, al koliko sam ja mogao primjetiti tu sad familija zivi... i niko usred noci ne iskace kroz prozore...

A sto se tice te kuce u todorovu i ja bih isao s vama, nije da se pravim neki heroj al kad bi islo par ljudi i ja bih volio otici da dozivim tako neki osjecaj, mada vjerujem u sve te stvari, necu reci duhove, nego dzine i sejtane, pa cak i prikaze...
Ako se bude islo molim vas obavjestite me jer sam zainteresovan za tu avanturu....
0

[quote name='FaRuK' post='299447' date='08.01.2009, 00:46']za 3 sedmice idem za cazin i idem xtra u todorovo i snimam na cam pa postavim :D :D ....[/quote]

Jes iso ti? :D

Joooj ljudi ja bi volio otici tamo :D

Al ja bez abdesta ne idem :D Imal struje u toj kuci? Da ponesemo play station i tv da igramo soccera :D
0

Cula sam za tu kucu na gnjilavcu..

Fakat ja nebi nikad smila otic tu negdje.. nema sanse..
ja sam gledala horor.. slican tom slucaju ta kuca u todorovu..
i crkla sam od straha.. a kamol da ja idem u tu kucu.. NO THANKS! :rolleyes:
0

Sign in to follow this  
Followers 0

• Trenutno Pregleda   0 članova

No registered users viewing this page.

• Obavijesti

• makcode

FORUM JE READ ONLY

02/29/2016

Poštovani članovi foruma,  zbog radova na forumu on je do daljnjeg samo za čitanje.    cazin.NET team